Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Milý priateľ mačiek!

Naša rodina vyrába v bavorskom meste Wehringen už po tri generácie kvalitné krmivo pre mačky. Milujeme mačky a s tým je spojená naša úprimná snaha o optimálne mačacie krmivo. A preto sme vyvinuli jedinečné receptúry krmív a našu vlastnú koncepciu výživy ALL IN ONE. To všetko pre pevné zdravie a vitalitu Vašich mačiek.

Č je na našich krmivách zvláštne? Starostlivo doladená pestrosť čisto prírodných ingrediencií. Dávame prednosť surovinám od domácich bavorských farmárov, a tak sa Vám môžeme osobne zaručiť za bezpečný pôvod všetkých zložiek nášho krmiva. V našich produktoch používame len veľmi kvalitné bielkoviny, kombinované s cennými vlastnosťami byliniek a ovocia.

Happy Cat Vám tak ponúka presne také krmivo, aké Vaša mačka potrebuje. Máme krmivo pre každú veľkosť plemena, pre každý životný štýl a pre každý vek - od mačiatka až po seniora.

Spoľahnite sa, že s Happy Catom kŕmite najlepšiu kvalitu „Made in Germany“.

Za to Vám ručím svojim menom!

Srdečne Váš Georg Müller,
majiteľ a obchodný riaditeľ

Vyrobené v Nemecku
Vyrobené v Nemecku

Vyrábame výhradne v našom rodinnom podniku..

Najlepšie suroviny
Najlepšie suroviny

Používame najkvalitnejšie suroviny a prísady od domácich farmárov..

Čo telo potrebuje
Čo telo potrebuje

Garantujeme Vám tu najlepšiu možnú stráviteľnosť (až 90%)..

Natural Life Concept®
Natural Life Concept®

Už z princípu v našich receptúrach usilujeme o prirodzenú a druhu odpovedajúcu pestrosť surovín..

Veľmi kvalitné zdroje bielkovín
Veľmi kvalitné zdroje bielkovín

Proteíny pochádzajú z čerstvého mäsa porazených zvierat..

Bez sóje
Bez sóje

Zriekame sa používania sóje..

Prirodzenosť dotiahnutá do konca
Prirodzenosť dotiahnutá do konca

Odmietame umelé farbivá, arómy a konzervačné látky, ako aj geneticky upravené suroviny..

Žiadne pokusy na zvieratách
Žiadne pokusy na zvieratách

Odmietame pokusy na zvieratách..

Prísne kontroly kvality
Prísne kontroly kvality

Veľmi prísne, nezávislé kontroly Vám garantujú kvalitu na najvyššej úrovni..

Koniec hľadania!

Prinášame Vám našu vlastnú koncepciu výživy ALL IN ONE. To znamená, že v Happy Cate sú VŠETKY dôležité zložky výživy obsiahnuté vo VŠETKÝCH* Happy Cat produktoch!
S každým produktom Happy Cat Vaša mačka celkom určite dostáva optimálne vyvážené krmivo pre svoj dlhý a vitálny život.  

*S výnimkou produktov Minkas a Duo Menu.Pre naše receptúry využívame biologickú pestrosť rôznych zdrojov živočíšnych bielkovín - či už výberové druhy mäsa, ryby alebo hydinu.

Výsledkom sú potom obzvlášť vyvážené krmivá, bohaté na veľmi kvalitné proteíny a aminokyseliny. Pri každodennom podávaní krmiva Happy Cat tak celkom prirodzenou cestou vylúčite jednostranný prísun bielkovín.

Mačkám s veľmi citlivým trávením poskytujeme ideálnu stráviteľnosť prostredníctvom Happy Cat krmív Supreme Sensitive, napr. Sensitive Grainfree Junior, Sensitive Grainfree Seefisch, alebo Sensitive Ente a Sensitive Land-Geflügel, ktoré obsahujú len ľahko stráviteľné zdroje proteínov.

 

Všestranné zdroje bílkovin
Pestrosť zdrojov živočíšnych bielkovín

Veľmi kvalitné proteíny.

 

Základom zdravej výživy maočiek nie je iba čerstvé mäso. Pre optimálnu a druhu odpovedajúcu podporu látkovej výmeny sú nenahraditeľné prírodné produkty, ktoré majú zdraviu prospešné vlastnosti. Happy Cat Natural Life Concept® je kombináciou takýchto prísad. Vďaka nemu bude Vaša mačka zásobená so všetkým, z čoho jej organizmus celkovo profituje - od pevného imunitného systému až po zdravú kožu.

Rovnako ako u ľudí, tak aj u mačiek závisí ich zdravie, radosť zo života a dobrý stav vo veľkej miere na potrave, ktorú denne prijímajú. Pre vyváženú a zdravú výživu Vašich maočiek odporúčame veľmi kvalitné suché kompletné krmivá.

Suché krmivá sú zdravšie, efektívnejšie a lacnejšie! Najdôležitejšie fakty, ktoré hovoria v prospech suchých krmív:

Pestrosť receptúr

Je jedno, či je mačka mladá či stará, štíhla alebo zavalitá, aktívna športovkyňa alebo lenivý pohodár, obria či trpasličia, "všežravec alebo veľmi citlivý jedák. Suché granulované krmivá ponúkajú veľmi pestrú paletu všemožných receptúr. A vďaka tomu sa môže výživa napasovať na individuálne požiadavky každej mačky.

Zubná starostlivosť

Suché krmivo má veľký význam pre zubnú starostlivosť posilňovanie chrupu. Chrúmanie chrumkavých granúl zabraňuje tvorbe zubného kameňa a tým aj zápachu z úst. Kŕmenie prevažne lacnými vlhkými krmivami často so sebou prináša silný pach tela a zápach z úst.

Deklarácia zdroja bielkovín

Pri veľmi kvalitných suchých krmivách býva zdroj bielkovín deklarovaný jednoznačne. Inak je tomu pri mäsových konzervách, pretože aj pri veľmi kvalitných produktoch stojí v zložení iba "mäso a vedľajšie živočíšne produkty".

 

Vyhľadávanie