Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

 

 

01. 06. 2020

SUPREME a SENSITIVE + ŠUŠTIACI TUNEL ZADARMO

Vážení zákazníci,

v júni je tu pre Vás nová produktová akcia Happy Cat:
akciový set krmív SUPREME a SENSITIVE + ŠUŠTIACI TUNEL ZADARMO.
V rámci tejto akcie k akciovému setu 3 x 4 kg rovnakého krmiva Supreme alebo Sensitive dostanete hračku Happy Cat Šuštiaci tunel zadarmo.
Táto akcia sa vzťahuje iba na „Adult“ krmivá pre dospelé mačky, nevzťahuje na krmivá Kitten a Junior a na kmivo Niere Schonkost Renal a takisto na krmivá rady Minkas.
Počet Vami objednaných akciových setov nie je obmedzený. Ku každému objednanému setu Vám bude jeden tunel automaticky pribalený.

Akcia začína 1. 6. 2020 a platí len do vyskladnenia zásob akciových krmív alebo reklamných predmetov, najneskôr do 30. 6. 2020.
Táto akcia platí pre všetkých zákazníkov Happy Shop-u.
Akcia je kusovo obmedzená a môže byť ukončená bez predchádzajúceho oznámenia o jej ukončení.

více

Aktuálne zvláštne ponuky Happy Cat

Tu nájdete odkazy na aktuálne produktové zvláštne ponuky Happy Cat - napr. akciové balenia s kilogramami navyše, a.ebo tiež aj na aktuálne darčekové ponuky Happy Cat - napr. reklamné predmety zadarmo. Podrobnosti o ponukách, podmienky a dobu trvania akcií nájdete podrobnejšie v našom HAPPY SHOP-e.

Upozornenie:
Jednotlivé akcie sa nemôžu sčítať. Ak v HAPPY SHOP-e súčasne prebíieha víiac darčekových akcií, ktoré sú podmienené dosiahnutím stanovenej výšky celkovej čiastky Vašej objednávky (napr. taška zadarmo, miska zadarmo, čapice zadarmo, podsedák zadarmo, ... atď.) je možné využiť len jednu akciu (napr. taška zadarmo). Svoju voľbu, ktorý darček si prajete pribaliť k tovaru, zapíšte do poznámky pri tvorbe svojej objednávky.

Vyhľadávanie