Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

EUROBEN, s.r.o. - atraktívny partner všetkých chovateľov

EUROBEN, s.r.o. je skúsená obchodná firma s už takmer 20-ročnou tradíciou a skúsenosťami, propagujúca zdravú modernú výživu zvierat a presadzujúca poctivú špičkovú bavorskú kvalitu krmív. Na podporu všetkých aktívnych registrovaných chovateľov čistokrvných mačiek (FIFe aj Non-FIFe) prinášame náš vlastný atraktívny a výhodný chovateľský program. Naša spoločnosť je pripravená splniť chovateľom aj tie najnáročnejšie želania v oblasti modernej výživy zvierat.

V popredí nášho záujmu je optimálne zdravie, životná pohoda, bezproblémová reprodukcia a dlhovekosť chovných zvierat. Prreto, nad rámec bežných obchodných aktivít, poskytujeme našim chovateľom aj kvalifikované veterinárnej dietetické poradenstvo.

Náš chovateľský program je určený:

  • majiteľom chovných mačiek
  • majiteľom krycích kocúrov
  • chovateľským klubom, spolkom, združeniam

 

U nás registrovaným chovatelům nabízíme:

Cenové zvýhodnenie chovatelů

Registrovaní chovatelia nakupujú u nás a u našich vybraných veľkoobchodných partnerov za zvýhodnené chovateľské ceny. Naši významní zákazníci majú navyše výhodu individuálne dohodnutej množstevnej zľavy. Špičkové bavorské krmivá HAPPY CAT sú preto cenovo dostupné všetkým našim chovateľom. Aj Vám, ktorí svoj chov mačiek neprevádzkujete na profesionálnej komerčnej báze, ale len z lásky k mačkám.

Na slovenský trh krmív prinášame v segmente vyššej kvalitatívnej triedy veľmi zaujímavý a vynikajúci pomer kvalita : cena : úžitková hodnota.

Chovateľské štartovacie balíčky

Naši "HAPPY“ chovatelia dostávajú od nás ku každému odchovanému mačiatku, ktoré odchádza ku svojmu novému majiteľovi, atraktívny štartovací chovateľský balíček. Balíček obsahuje malé balenia krmiva HAPPY CAT SUPREME JUNIOR, na ktoré je mačiatko navyknuté v dobe odberu a vzorky krmív ADULT, ktoré sú vhodné pre mačku v dospelosti. Ďalej odmerku, hračku a informačné materiály o zdravej výžive mačiek.

Cenové zvýhodnenie nových majiteľov mačiatok

Všetci noví majitelia mačiatok, ktorí si obstarali mačiatko z chovateľskej stanice u nás zaregistrovanej, môžu u nás po celú dobu odchovu mačiatok až do ich dospelosti nakupovat za zvýhodněné chovatelské ceny. Podporujeme tým zámer každého chovateľa, aby bola mačiatku aj naďalej poskytovaná iba veľmi kvalitná výživa. Tak, aby sa naplno mohly rozvinúť genetické vlohy zdedené od kvalitných rodičov a aby z mačiatka vyrástol štandartný predstaviteľ plemena, ktorý sa v dospelosti môže zapojiť do chovu.

Veterinárne poradenstvo zadarmo

Našim "HAPPY“ chovateľským staniciam a významným zákazníkom poskytujeme aj bezplatné veterinárne poradenstvo v oblasti zdravej výživy mačiek a veterinárnej dietetiky. Vaše otázky z on-line poradne Vám zodpovie veterinárny lékár z Happy Cat servisného tímu.

Chovateľské poradenstvo zdarmo

Ak ste začiatočník, alebo už skúsený chovateľ, Happy Cat servisný tím Vám ponúkaí taktiež svoje bohaté chovateľské skúsenosti. Neváhajte sa nás spýtať.

Kompletný sortiment originálnych krmív

Ponúkame Vám kompletný sortiment špičkových bavorských krmív HAPPY CAT®. V našom prípade sa nejedná o žiadne produkty určené pre trh Východnej Európy a ani o žiadne „pochybné“ chovateľské balenia za podozrivo nízke ceny. My Vám dodáme vždy POCTIVÝ BAVORSKÝ ORIGINÁL, originálne balený v Bavorsku. A vždy so slovenským textom, alebo etiketou, v súlade s legislatívou. Od nás dostanete rovnaký originál, aký majú k dispozícii všetci ostatní chovatelia v celej Európe. Na nás sa můžete spoľahnúť! My sa s Vašou dôverou nezahrávame. Kvalitnú výživu Vašich mačiek berieme naozaj vážne! Kŕmte s dôverou!

Vždy čerstvé krmivá priamo od dovozcu

Sme priamym a výhradným dovozcom krmív HAPPY DOG®, HAPPY CAT® a EUROBEN® do Českej republiky a na Slovensko a tak náš "HAPPY“ chovateľ dostáva svoje krmivo vždy čerstvé a priamo z importného skladu bez ďaľšieho zbytočného medziskladovania.

Vlastný rozvoz po celom Slovensku

Našim štandartom sú dodávky krmív chovateľom po celom území Slovenska našou vlastnou dopravou v rámci rozvozovej trasy, alebo expresným kuriérnym prepravcom. Aktuálne obchodné podmienky a informácie, od akých čiastok neúčtujeme prepravné, nájdete na stránkach nášho internetového obchodu HAPPY SHOP.

Expresné zásielky po celom Slovensku

V prípadoch Vašej náhlej potreby sme schopní Vám dodať potrebné krmivo expresne kuriérnym prepravcom do 48 hodín* od potvrdenia Vašej objednávky.
(* Zásielky neexpedujeme v sobotu a v nedeľu. Viď Obchodné podmienky v našom HAPPY SHOP-e.

Pohodlný nákup na internete

Naša spoločnosť prevádzkuje vlastný internetový obchod HAPPY SHOP na samostatných webových stránkach. V ňom môžu registrovaní "HAPPY" chovatelia, koncoví zákazníci, ale aj obchodníci nakupovať v pohodlí svojho domova či pracoviska. Každý mesiac tu pre "HAPPY" zákazníkov prinášame zaujímavé produktové a darčekové zvláštne ponuky, ktoré sa určite vyplatí sledovať a využívať!

 

Vyhľadávanie